Gadu Gadu: 1691971
Zadzwoń +48 798 930 455

 • Strony internetowe
  Internet stał się powszechnym medium przekazu informacji w którym miliony osób szukają informacji, produktów oraz firm do współpracy.
  Dlatego proponujemy Państwu przygotowanie strony internetowej prezentującej firmę, ofertę produktów oraz usługi. Serwis taki stanie się dodatkowym wsparciem, ułatwi kontakt z klientem, pokaże ofertę w formie wizualnej poprzez zdjęcia i filmy.

  Więcej
 • Pozycjonowanie
  Wysoka pozycja w wyszukiwarkach internetowych gwarantuje większą oglądalność strony internetowej, sklepu internetowego co przekłada się na zyski i pozyskanie nowych klientów.
  Strona internetowa i pozycjonowanie jest najlepszą formą reklamy i jedną z najtańszych.

  Więcej
 • Sklep internetowy
  Handel elektroniczny zdobywa coraz większą popularność, dobre narzędzie, skuteczna reklama oraz integracja z systemami sprzedaży, magazynowymi to gwarancja sukcesu. Oferta sklepów i rozwiązań w Polsce jest ogromna, nasze doświadczenie ułatwi Państwu dobór odpowiedniego silnika sklepu, przygotujemy szablon graficzny, przygotujemy całość gotową do handlu.

  Więcej
 • Poligrafia
  Dla uzupełnienia oferty projektujemy grafikę, drukujemy ulotki, wizytówki, banery oraz inne materiały reklamowe.

  Więcej
Start \ Strony internetowe

diagram-33Strony internetowe

diagram-62Sklepy internetowe

diagram-31Szablony allegro

diagram-37Pozycjonowanie

diagram-57Grafika i poligrafia

diagram-01Aktualizacja treści

joomlaSzablony joomla

wpWordpress - szablony instalacja

 

Rozwiązania mobilne

W obecnych czasach telefon komórkowy czy tzw smartphon stał się narzędziem pracy. Rozmowy telefoniczne to już część zastosowań, które oferują nowoczesne telefony. Coraz częściej korzystamy z internetu i przeglądamy strony, niestety mały ekran wymaga specjalnie zaprojektowanej strony. Oferujemy przygotowanie na podstawie treści z tradycyjnej strony internetowej, specjalnie dostosowanej do najpopularniejszych przeglądarek mobilnych. Strona sama rozpoznaje system w telefonie i odsyła na odpowiednią podstronę mobilną. Możemy też sterować treścią, która może być inaczej wyświetlana, na stronie w telefonie. Strona mobilna zawiera minimalną ilość danych i wczytuje się szybko nawet przy słabym połączeniu internetowym.

Przy zamówieniu strony z system zarządzania treścią (CMS) w naszej firmie oferujemy system mobilny w promocyjnej cenie.

Jeżeli są Państwo zainteresowani pokazaniem swojej firmy również w systemach mobilnych zapraszamy do współpracy.

Nie czekaj aż konkurencja będzie pierwsza !